120097963_185838492995605_4974480464293537348_n

Більше 40 всеукраїнських провідних видань написало про перший номер до Вінницької міської ради ПАРТІЇ ВІННИЧАН

Новина про те, що

Новина про те, що почесний громадянин Вінниці Віктор Бронюк йде в депутати Вінницької міської ради, сколихнула інформаційний простір України.

Понад 40 провідних всеукраїнських засобів масової інформації написали про перший номер виборчого списку ПАРТІЇ ВІННИЧАН.

Приводом для такого ажіотажу стала публікація Віктора Бронюка на особистій фейсбук-сторінці, де він зазначає, що НЕ балотуватиметься на посаду міського голови, натомість, як співзасновник місцевої політсили «ПАРТІЇ ВІННИЧАН», Віктор так його однопартійці мають амбіції представити потенційного керівника області:

«Нас цікавить успіх всієї Вінниччини! Кожне село, місто, містечко, район повинні мати якісне управління.

Тому ми прийняли рішення висувати свого кандидата на посаду голови обласного виконкому. Незабаром ми визначимо найдостойнішого кандидата, і будемо делегувати його на керівника Вінницької області. Звісно, якщо влада доведе до логічного кінця реформу децентралізації, а не залишить систему призначень голів ОДА одноосібним рішенням президента» – наголошує голова обласного осередку «Партії Вінничан» Віктор Бронюк.

Сам Віктор Володимирович буде очолювати команду кандидатів своєї політичної сили до міської ради.

На офіційній партійній сторінці керівництво «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» подякувало всеукраїнським та місцевим виданням за інтерес до їхньої політичної діяльності!

На изображении может находиться: 1 человек, текст
На изображении может находиться: 1 человек, текст «вибори2020 вибори 2020 новини 24 канал кандидати на мсцевих виборах техно виборчий проце вино LIFESTYLE здоров'я спорт дм лдер гурту "TIK" віктор бронюк боротиметься за крсло депутата Mepiï вінниц 15:40, сьогодни 139 читать новость на русском вlктор бронюк Facebook @Biktop бронюк 3ipka украйнського гурту "TIK" виршив піти y велику полтику. 42- річний вокалст та музикант віктор бронюк представлятиме "партю»
На изображении может находиться: 1 человек, океан и текст
На изображении может находиться: 1 человек, текст
На изображении может находиться: 1 человек
На изображении может находиться: 1 человек, текст «22.09.2020 лдер гурту "TIK" бронюк йде y депутати винницькой мсъкради лдер гурту "TIK" віктор бронюк заявив, що буде боротися за крсло депутата вінницькой міськой ради. 14:17 про це нформуе партія винничан пидтверджуе фото: Facebook віктор бронюк бронюк йтиме на вибори першим номером списку полтичной сили. Facebook сам музикант, передае YHIAH.»

Більше інформації на офіційній фейсбук-сторінці ПАРТІЇ ВІННИЧАН