120036164_185498576362930_5996949357714098837_o

«Для нас важлива якість, а не кількість та зміст, а не форма» – «ПАРТІЯ ВІННИЧАН» представила своїх кандидатів

Нова місцева вінницька партія сьогодні, 20 вересня, представила свою команду кандидатів, які будуть балотуватись до місцевих рад всіх рівнів.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

Так, на обласних зборах «Партії Вінничан» затвердили кандидатів на посади мерів п’яти міст – Бершаді, Ладижину, Липовця, Гайсину та Жмеринки та кандидата на посаду Джуринської та Райгородської сільських рад; кандидатів в депутати Вінницької міської та Вінницької обласної рад, а також кандидатів в депутати Хмільницької, Жмеринської, Гайсинської, Тульчинської, Могилів-Подільської та Вінницької рад ОТГ.

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

Серед кандидатів громадські активісти та волонтери, медики та освітяни, АТОвці та військовослужбовці ЗСУ, приватні підприємці та агрономи, юристи та адвокати…

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

«Ми зібрали команду професійних людей. Серед них немає жодного діючого депутата Вінницької міської та Вінницької обласної рад. І це зроблено свідомо, адже  наша мета – повністю оновити склад рад. «Партія Вінничан» – це політична платформа, з допомогою якої звичайні жителі Вінниці та області отримали змогу проявити свою чітку позицію попрацювати заради якісних змін у нашому регіоні. Брали не всіх бажаючих, бо головні критерії для наших потенційних кандидатів – це нульова толерантність до корупції. Ми не ставили собі за мету набрати якнайбільше людей, щоб просто закрити списки по всіх населених пунктах. Для Партії Вінничан важлива якість, а не кількість та зміст, а не форма» – наголосив голова політичної сили Микола Філонов.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, борода и в помещении

Голова місцевої політичної сили також зазначив, що партія, готуючи обласні збори по висуненню кандидатів у депутати переймалася не локацією, де це відбудеться, а більше звертала увагу на якість майбутньої роботи висуванців у місцевих радах вже після виборів.

“Ви всі спостерігаєте, за тим, як проходить висування різними партіями, що претендують на місця у Вінницькій міській, обласній і місцевих радах. Хтось висував кандидатів на свіжому повітрі, дехто шукав неймовірні локації для цього. Але хочу наголосити, що висунення кандидатів, це необхідний, але тільки перший крок у виборчих перегонах. Ми вирішили не ловити хайп на оригінальності, а провести збори прагматично і швидко. Сконцентруватися не на зовнішній картинці, а на виборчому процесі, щоб отримати найширше представництво у радах. А далі — на результативній роботі наших депутатів у органах місцевого самоуправління”, – сказав Микола Філонов.

Як і обіцяли, «вінничани», окрім своїх кандидатів представили ще потенційних голів постійних комісій при обласній державній адміністрації.

«Ми тримаємо слово. Тому вже сьогодні ми можемо представити та особисто познайомити вас з кандидатами, які в подальшому зможуть очолити постійні комісії у Вінницькій ОДА. Чому ми це робимо? Тому що насправді, це дуже важливо. Саме голови постійних комісій приймають ключові рішення, що стосуються охорони здоров’я, освіти, АТОвців та військовослужбовців, розподілу землі, комунального господарства, соціальної сфери та головне – бюджету області. А ці люди призначаються за закритими дверима. Ми хочемо, щоб вінничани знали цих людей ще до початку виборчого процесу. Тому ми їх сьогодні представляємо» – каже Микола Філонов.

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят
На изображении может находиться: 1 человек, стоит и борода, текст «n ASP TлR H и4aH lam TyT жиT»

На зборах голова обласного осередку «Партії Вінничан» Віктор Бронюк наголосив, що до своїх партійців будуть ставитись безкомпромісно і вразі виявлення політичних «зашкварів», – одразу вилучатимуть з лав партії.

«Це можливо непротокольні речі, а суто людські. Багато кого знаю багато років, когось знаю тиждень, когось більше. Ми всі зібрались в одну команду. Кожен з учасників нашої команди має чисту біографію. Якщо десь ми будемо щось виявляти, прохання не ображатися. Якщо ваші дії впливатимуть на репутацію партії, ми будемо вам «дякувати» за роботу і одразу ж прощатись. Адже Партія Вінничани – це бренд, за який  не повинно бути соромно ні через п’ять, ні через десять років. Давайте працювати так, щоб вінничани нами пишались», – підкреслив Віктор Бронюк.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят

Кандидати посади міських та сільських голів

Кандидат на голову Жмеринської міської ОТГ – Євген Олександрович Попік – громадський активіст. Голова відомої громадської організації у Жмеринці, що налічує більше 500 членів «Молодь. Дій».

Кандидат на голову Бершадської міської ОТГ – Рижавська Оксана Вікторівна – діючий секретар Бершадського міського голови. Має досвід в управлінській сфері майже 20 років.

Кандидат на голову Гайсинської міської ОТГ – Сидорчук Олександр Анатолійович – ветеран військової служби, учасник АТО. Полковник в запасі.

Кандидат на голову Ладижинської міської ОТГ – Скакодуб Андрій Васильович – громадський активіст, волонтер. Голова правління ГО «Міжнародний правозахисний альянс».

Кандидатом на голову Липовецької міської ОТГ став Майданюк Микола Іванович – екс-міський голова Липовця. Був керівником апарату Липовецької районної ради та директором комунальної установи  «Центр фінансово-господарського забезпечення установ освіти Липовецького району.

Кандидат на посаду Джуринського сільського голову Жмеринського району – Воронін Андрій Андрійович – діючий депутат Шаргородської районної ради. Учасник Революції Гідності, волонтер, меценат.

Кандидат на посаду Райгородського сільського голови Гайсинського району – Свистак Василь Віталійович – пенсіонер МВС.