120023614_3903148703031795_7022403290512081645_o

Голова Економічної Ради “Партії Вінничан” Олексій Грищук: “Владу потрібно оновлювати”

До нашої команди «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» долучаються відомі на Вінниччині підприємці, лікарі, освітяни, учасники війни на Сході, фермери, працівники соціальної сфери, бюджетних установ і організацій. Словом, всі ті, кому не байдужа доля Вінницького краю. 

До команди приєднався відомий вінницький підприємець, засновник всеукраїнської мережі супермаркетів «ШИК і БЛИСК» Грищук Олексій.

Бізнес нашого земляка успішно працює по всій Україні – це понад 140 магазинів. Лише у Вінницькій області їх більше 80-ти.

А це не тільки податки в бюджет, а й тисячі робочих місць для українців і вінничан зокрема.

Про свій похід у політику в нашій команді Олексій Грищук сказав так:

“Потрібно в першу чергу тому, що будь-яку владу треба періодично змінювати. Бо під самими гарними лозунгами, як то децентралізація, розвиток громад, інвестиції, соціальний захист, лікарні, школи, садочки, благоустрій, з часом вибудовується корупційна складова, яка з роками набирає сили. Прикладів цьому безліч і у нас, і по світу.
Тому владу потрібно оновлювати. Потрібно впускати свіжу кров, свіжі ідеї, щоб не відбувалося закостеніння і перетворення виборчої влади у свою власність, для задоволення потреб вузького кола наближених, щоб зберігалася підзвітність і прозорість. Владу, навіть саму успішну, можна залишати (переобирати) на один чи два терміни, а далі треба обирати нову. Тільки так відбувається розвиток”, – вважає Олексій Грищук.

У нашій команді Олексій Грищук очолює Економічну Раду «ПАРТІЇ ВІННИЧАН», яка опікується імплементацією наших програмних засад на рівні всієї області та буде втілювати ідеї по розвитку економіки і підприємництва; буде налагоджувати ефективну комунікацію із представниками місцевої бізнес-спільноти.

А також, в обов’язки Економічної Ради входить прозоре залучення коштів у фонд для виборчої кампанії нашої партії.

Одразу ж після долучення до лав “Партії Вінничан”, Олексій Грищук, Микола Філонов, Віктор Бронюк та Роман Корченюк провели засідання Економічної ради партії.

Голова «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» Микола Філонов прокоментував приєднання Олексія Грищука до команди:

«Підтримка і розвиток підприємництва, малого і середнього бізнеса – це економічний фундамент Вінниччини. І саме економіка, виробництво, а не політичні баталії у фейсбуках, газетах і телевізійних ток-шоу, – це головний драйвер якісних змін у всіх сферах нашої області.  Приєднання до команди «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» Олексія Грищука – це в першу чергу сигнал для чесного, прозорого, соціально відповідального підприємництва про те, що саме ми – «ПАРТІЯ ВІННИЧАН» формуємо дієздатну команду вже сьогодні. Команду ефективних, сучасних і професійних менеджерів та управлінців, які використовуючи свій досвід в бізнесі, вдихнуть нове життя у бюрократично-номенклатурну систему місцевого самоврядування Вінницької області».