вавммсмм

Кандидат у мери Ладжина від “Партії Вінничан” розказав про екологічну стратегію розвитку міста

На вибори міського голови Ладижина йде відомий містянам активіст і громадський діяч Андрій Скакодуб. Його підтримує молода команда “Партії Вінничан”.

Андрій Скакодуб пропонує виборцям план розвитку міста, як екологічного осередку Вінниччини і України.

Але перед цим претендент на посаду міського голови Ладижина пропонує провести повний аудит діяльності ще діючої влади, яку очолює понад 20 років мер Валерій Коломєйцев.

“Проведемо спільно з експертами економічний і екологічний аудит громади. Це дозволить у єдиному концептуальному документі зробити аналіз екологічних проблем і економічних», – поділився планами Андрій Скакодуб.

Сьогоднішня влада міста займається виключно освоєнням бюджетних коштів, живе лише в рамках надходжень місцевого бюджету, тобто податків, які сплачують ладижинці зі своїх заробітних плат. Між тим, місто потребує інвестицій і розвитку місцевого підприємництва, збільшення кількості робочих місць, цим питанням має опікуватись міська влада. Отже координатор місцевої партії в Ладижині пропонує, створити навколо міста екологічний кластер.

Андрій Скакодуб каже, що створення такого еко-індустріального технопарку дасть можливість створити в Ладижині не менше п’яти тисяч робочих місць на високоіноваційних підприємствах.

А туристичний напрямок дасть ще додаткових 1000 робочих місць в громадах, які розташовані на берегах 45 км Південного Бугу.

«Кластер – це не мається на увазі клумби, парк чи елементи благоустрою… Навіть заходи ерегозаощадження в нашому місті є фейковими. Бо якщо поставити питання, на скільки менше став платити житель міста після утеплення житла, то буде відповідь – ні наскільки менше, бо модернізація теплової системи будинку не здійснюється», – роз’яснює виборцям кандидат від «Партії Вінничан» Андрій Скакодуб.