28468169_1855789484433571_1005107494990643200_n

Команда, якою пишаємось: Олександр Бартко

Шановні вінничани, знайомимо вас з потенційним головою постійної комісії обласної ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих Засобів Масової Інформації від Партії Вінничан.

Олександр Олександрович Бартко має вищу освіту. Очолював регіональні періодичні видання Хмельниччини та Київщини. Член Спілки журналістів України. 👨‍💻

Має понад 15 років досвіду роботи в Засобах Масової Інформації. З них, майже 10 років пропрацював у Медіа-Корпорації «RІА».

За час роботи в різних редакціях, Олександр Бартко зрозумів, що найважливіше для медіаспільноти – консолідуватись між собою та напрацювати загальні механізми роботи з владою та громадськими організаціями.

На його думку, варто також звертати увагу на якість контенту, змінювати його форму відповідно до вимог часу та вимог споживача інформації. Адже деякі районні друковані видання ще й досі не можуть відійти від реформи роздержавлення комунальних ЗМІ: чекають провладної джинси, не переходять на інтернет-ресурси, не використовують соціальні мережі.

«Неабияк турбує питання зменшення довіри вінничан до журналістів. Все це відбувається через масове створення перед місцевими виборами низькопробних інтернет-видань. Ці сайти неконтрольовано поширюють політичну джинсу та замовний чорний піар на політичних опонентів, що кидає репутаційну пляму на всю медіаспільноту та дискредитує журналістів. Це необхідно змінювати. Сьогодні вінницька медіаспільнота, на жаль, дуже роз’єднана, журналісти не бачать спільної мети в своїй роботі, мені шкода, що так є» – каже Александр Бартко.