11888093_1142828435732078_7849366343549596183_n

Команда якою пишаємось: Олена Бессараба

Шановні друзі-вінничани, знайомимо Вас з потенційною головою постійної комісії обласної ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Олена Юріївна Бессараба має вищу медичну та психологічну освіту. Член ГО «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів». Керівник всеукраїнського благодійного фонду «За Своїх». Керівник програми «Психосоціальна реабілітація та адаптація військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Голова комітету з медичної реабілітації учасників АТО/ООС Координаційної ради ветеранів при голові Вінницької ОДА.

Шлях до програми реабілітації ветеранів АТО/ООС для Олени Бессараби пройшов через власний життєвий досвід.

В 2014-2015 рр. чоловік Олени Бессараби Андрій Грачов, лікар за освітою, пішов захищати Україну в складі батальйону «Донбас». Олена їздила до чоловіка і возила допомогу воїнам, що тримали оборону Донецького аеропорту.

З часом, проблеми з психологічною реабілітацією військових, які пройшли горнило пекельних боїв, втратили побратимів, лише поглиблювались. Як дружина військового, як лікар з вищою медичною та психологічною освітою Олена Бессараба не могла лишатись осторонь психологічних проблем воїнів АТО.

Жінка почала складну справу створення програм психосоціальної адаптації українських воїнів, вдів загиблих вояків, дітей що втратили батьків.