121064711_190607509185370_8146850548963508256_o

Команда, якою пишаємось: перша п’ятірка до Шаргородської міської ради

Шановні вінничани, ми продовжуємо вас знайомити з нашою командою 🙌

Сьогодні вашій увазі презентуємо першу п’ятірку кандидатів від «Партії Вінничан» до Шаргородської міської ради. 🤝

Кожен з них має багатий життєвий та професійний досвід. Кожен з них є авторитетом у своїх громадах.

Отже.

✔️ Барчина Йосип Петрович – досвідчений управлінець, працював в Шаргородській міській раді, був заступником міського голови та часто – кісткою в його горлі, за що був змушений піти з посади. За фахом інженер-будівельник.

✔️ Стахов Олег Дмитрович – вчитель історії, правознавства та захисту України. Керівник спортивних гуртків. Його учні неодноразово ставали переможцями районних та обласних змагань з футболу, туризму та ДПЮ. Член команди вчителів Шаргородського району з футболу та туризму. Волонтер та громадський діяч. Має досвід депутатської діяльності.

✔️ Півторак Михайло Іванович – директор приватного аграрного підприємства “ПМІ”. Вирощує зернові культури понад 14 років. Займається захистом прав пайовиків. Має досвід культ-працівника. За освітою – вчитель музики.

✔️ Суслікова Тетяна Віталіївна – вихователька в Копистиринському ДНЗ “Малятко”, де працює вже 12 років. Має дві вищі освіти – філологія та дошкільне навчання. Активно відстоює інтереси своєї громади.

✔️ Войцехівська Світлана Олександрівна – вчителька української мови та літератури. Голова профспілки школи. Неодноразово її учні займали призові місця на районних та обласних олімпіадах. Активна громадська діячка, часто долучається до культурних та волонтерських проектів.