120972045_190038702575584_3089032442888174750_o

Команда, якою пишаємось: Тетяна Сидорчук

Шановні вінничани, знайомимо вас з потенційною головою (однією з кандидатів, комісію потрібно розділити на декілька) постійної комісії з питань постійна комісія обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини від ПАРТІЇ ВІННИЧАН. 🙌

Сидорчук Тетяна Олександрівна – 16 років очолює методичний відділ Гайсинського районного Будинку культури.

⚪️Спільно з колегами Тетяна Сидорчук успішно працює над різними мистецькими проектами, зокрема традиційно на Гайсинщині проходять Всеукраїнські фестивалі автентичної пісні на приз Г.Т. Танцюри, пленери гончарства на базі музею-садиби ім. братів Герасеменків, поетичні вечори за творчістю В. Стуса, який народився у с. Рахнівка Гайсинського району.

⚪️Тетяна є учасницею хорових та фольклорних колективів, жіночого тріо та тріо «Джерело», а також акторкою народного аматорського драматичного театру.

⚪️В 2017 році разом із творчою групою колективу Гайсинського районного будинку культури виступала з концертними програмами в зоні АТО перед військовослужбовцями героїчної 59-ої окремої мотопіхотної бригади, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

⚪️В 2018 році стала переможцем в обласному конкурсі «Кращий за професією» в номінації «Кращий клубний працівник», за високі професійні досягнення була занесена на міську «Дошку Пошани», весною 2020 р. ввійшла в десятку успішних жінок Гайсинщини і це далеко не всі досягнення, у колекції нагород: дипломи, грамоти, подяки обласної державної адміністрації, обласного управління культури, районної державної адміністрації, районної ради та районного відділу культури.

На запитання, що планує робити після перемоги на виборах, відповідає Тетяна Олександрівна відповідає:

«Розвивати туристичну привабливість Вінниччини. Організовувати цікаві мистецькі проекти, різноманітні фестивалі та конкурси. Розвивати культуру регіону, підтримувати мистецький вогонь у кожному населеному пункті нашої області. Залучати молодь до культурних, історичних та спортивних проектів. Для мене особисто, головним пріоритетом є – не втратити те, що ми маємо, нам, справжнім вінничанам, потрібно зберегти всі заклади культури не лише на районному рівні, а й в кожному селі. А потім – вдихнути в них нове життя» – наголошує Тетяна Сидорчук.