1577963772_img_20190709_125120

“Партія Вінничан” ініціювала скликання позачергової сесії в Ладижині з питань підвищення тарифів

Депутати від “Партії Вінничан” в Ладижинській міській раді звернулись до міського голови щодо необхідності скликання позачергової сесії з питання підвищення комунальних платежів.

У зверненні на ім’я міського голови Ладижина Валерія Коломеєйцева депутати зазначають, що підвищення комунальних тарифів створило економічні проблеми для жителів України та створення умов для соціальної напруги і зазначають, що до підвищення тарифів для населення міста долучилась і міська влада та її виконавчий комітет.

23 грудня 2020 року виконком Ладижинської міської ради прийняв цілий ряд рішень, якими було підвищено тарифи на транспортування і постачання теплової енергії, про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ВП «Ладижинська теплова електрична станція ДТЕК «Західенерго». При цьому відповідні подання про збільшення вказаних тарифів було подано компанією ДТЕК «Західенерго» ще 28.02.2020 року та 26.12.2019 року, – йдеться в листі депутатів від “Партії Вінничан”.

Відтак депутати Ладижинської міської ради Андрій Скакодуб та Іван Котик ініціювали скликання позачергової сесії Ладижинської міської ради 8 скликання на розгляд якої пропонують винести питання «Про ситуацію з підвищенням вартості комунальних тарифів на тепло, електроенергію та газ».