113830983_169275767985211_3477204923788965837_o

“Партія Вінничан” – відбулась!

Ми ці вибори вже виграли. При будь-яких результатах волевиявлення. Трохи кращих, чи трохи гірших.

1. Ми створили нову партію.

2. Ми сформували нову, якісну команду.

3. Ми провели потужну виборчу кампанію, при мінімальних ресурсах.

4. Нас помітили центральні телеканали, політичні експерти, телеграм-канали, центральні інтернет-сайти, міжнародні організації, тощо.

5. Ми чи не єдина політична партія, яка запропонувала Вінниччині конкретику у вигляді чіткої програми розвитку Вінниці та області, розуміння проблем і їх вирішення, реальні конструктивні речі, а не змагання в обіцянках і популізмі.

І головне. Ми чітко розуміємо ЩО ми повинні і що будемо робити після виборів. І для нашої області, і для вінничан, і для нашої нової політичної сили.

Наша робота і розбудова партійної структури після виборів перейде на інший рівень – ще потужніший. Буде і партійна школа, і навчання наших депутатів; ми продовжимо розбудову осередків по області; сформуємо кадровий резерв.

Ми – партія-стартап. Не всім було зрозуміло, що це таке, навіщо і «з чим його їдять». Але тепер всі зрозуміли – для створення першої місцевої партії були передумови!

30 років вінничанам розповідали, що політика – це бруд. Мовляв, це так погано, не займайтесь нею. Тому давайте, ви будете займатись іншими «благородними» справами: будете працювати на касі в супермаркеті, будете вантажником, двірником, а ми візьмемо на себе цю «важку непосильну» ношу й займемось політикою замість вас.

Справа в тому, що політикою треба займатись професійно, так само як економікою, наукою, мистецтвом, тощо. Але склалась така ситуація, коли якась верхівка, ще часів комсомолу, КПРС, зайнявши всі ключові позиції у владі, взялась поширювати зручну для них маніпуляцію, щоб пересічні вінничани, прості українці, навіть не думали йти в політику.

Але як ми бачимо, політика дала путівку нинішнім чиновникам в усі органи виконавчої влади, на всі керівні посади, в управління громадами.

А де в цій системі ви? Вінничани? А ми з вами займаємось “благородними справами”. Думаємо як прогодувати наші родини, вилікувати рідних, як зібрати гуманітарну допомогу захисникам на Схід і так далі.

Тому, ми сказали, окей, є ряд якихось загальнонаціональних партій, куди простому громадянину, або пересічному вінничанину вхід заборонений. Адже треба мати або фінанси, або якісь особисті зв’язки.

Ми створили політичну платформу під назвою «Партія Вінничан». Не лише мешканців міста Вінниці, а всіх мешканців нашої області.

Ми відкрито заявили людям: будь ласка, користуйтесь цією платформою, приходьте до нас, ми з вами поспілкуємось, зрозуміємо, що у вас успішний професійний чи громадський досвід, якщо так – ви в команді. А далі, ми вмикаємо свої медійні та фінансові ресурси, нашу публічність, нашу команду, волонтерів, штаби і допомагаємо вам стати депутатом місцевих рад Вінниччини.

Багато мешканців Вінниччини нашою пропозицією скористались.

Напередодні нашого партійного з’їзду в нас було багато інформації, щодо перебігу формування списків інших партій, що балотуються на Вінниччині. Ми знали, як там тасують списки, як люди «перескакують» з місця на місце: хто рідніший, того – в десятку; хто бідніший – того в 60-ку.

В «Партії Вінничан» такого не було і ніколи не буде!

Списки формувались по мірі того, як до команди долучались люди. І як результат – ми не зняли жодного кандидата, щоб на його місце поставити когось іншого!

Сьогодні люди, які до нас долучились працюють, адже вони переконались, що наша мета відповідає тому, що ми декларували.

Ми дали людям альтернативу, ми дали їм можливість балотуватись і бути обраними.

І головне – ми дали мешканцям Вінниччини на цих виборах АЛЬТЕРНАТИВУ у виборі кандидатів і партії!

А отже, в незалежності від результатів виборів, ми, як партія – відбулись!

Рухаємось далі! До перемоги 25 жовтня і роботи після виборів!