3пв

“ПАРТІЯ ВІННИЧАН” обійшла в області по рейтингу розкручені політичні бренди

Результати соціологічного опитування оприлюднила авторитетна соціологічна група «Рейтинг».

 Так, жителі Вінниччини готові підтримати нову місцеву партію і вже на старті виборчих перегонів дають їй 4,4%

Нова партія обігнала в рейтингу партію І.Смешка «Сила і Честь», ВО «Свободу», а також «Голос» Вакарчука.

Це непоганий результат, враховуючи, що «Партія Вінничан» про початок формування команди повідомила лише в серпні місяці, а інформаційна кампанія проводилась, в основному, в соціальних мережах.

Незабаром вінничани мають оприлюднити списки своєї команди – кандидатів, які балотуватимуться до місцевих рад різних рівнів.

«Виборчі перегони ще попереду! Ми сформувати дуже потужну команду – це приватні підприємці, медики, вчителі, агрономи та інженери, учасники АТО та багато активної молоді. Ми маємо чіткий план та розуміння, як зробити Вінницю та Вінницьку область успішними! Тому я переконаний, що як тільки ми представимо свою команду рейтинг довіри значно піднімиться! Окрім того, ми маємо чіткий план, як зробити нашу Вінниччину успішним регіоном. Це програма, яка стосується усіх сфер життя вінничан: медицина, освіта, ЖКГ, туризм, екологія, інноваційна економіка та ін. Ми будемо доносити наші ідеї до кожного жителя області! Впевнений, вінничани підтримають своїх» – стверджує голова «Партії Вінничан» Микола Філонов.

Нагадаємо, політичні експерти прогнозували 5% підтримки нової партії ще до початку виборів.