IMG_0670

“ПАРТІЯ ВІННИЧАН” проходить в міську та обласну раду. СОЦОПИТУВАННЯ

Про це свідчать результати моніторингу громадської думки, проведені соціологічною групою «Рейтинг» у Вінниці впродовж 1-13 вересня по місту і по області.

Зазвичай, до Вінницької міської ради проходять 5-6 партій, а до обласної 7-8, тож і цьогорічний результат не надто від цього відрізнятиметься. Тож, проаналізуємо результати електоральних упопдобань, за версію авторитетної соціологічної служби, яка проводила моніторинг по кожній області і обласному центрі країни.

До обласної ради гіпотетично можуть пройти:«Українська стратегія», готові підтримати 33,2% серед тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, «Слуга народу» – 15,8%, «Батьківщина» – 10,8%, «Європейська солідарність» – 10,7%, «Опозиційна платформа – За життя» – 6,0%, Радикальна партія – 4,6% і “Партія Вінничан” – 4,4%.

Має шанси потрапити в обласну раду і партія «Сила і честь» – 3,2%, якщо продемонструє ефективну роботу під час виборчої кампанії.


У Вінницьку міську раду можуть пройти:«Українська стратегія», за неї готові проголосувати 51,2% тих, хто визначився і мають намір прийти на вибори, «Європейська солідарність» підтримують 11,1%, «Слуга народу» – 10,3%, «Опозиційна платформа – За життя» – 4,7%, «Батьківщина» – 4,6%, і “Партія Вінничан” – 4,2%.

Цікавим є те, що за результатами цих досліджень, вінницька місцева партія склала конкуренцію загальнодержавним політичним брендам, а декого навіть впевнено обійшла, лише за декілька місяців з моменту реєстрації.

Джерело: Новини Вінниці