Програма перемоги Вінниччини ✌️

5 кроків «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» до успіху Вінниччини

Ми робимо неможливе можливим

Програма

Вінничани разом

5 кроків «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» до успіху Вінниччини

Ми – вінничани. Ми несемо відповідальність за Україну, за Вінниччину. Тут жити нам і нашим дітям. Наша мета – утвердження в усіх сферах життя європейських стандартів якості.

Наші критерії формування команди – чесність, відсутність токсичного політичного «шлейфу», категоричне несприйняття корупції, успішний досвід попередньої діяльності, готовність працювати на благо громади.

Ми – патріоти. Всієї держави і нашої Вінницької області. Для нас патріотизм – це здатність до мирного будівництва і захисту держави зі зброєю в руках. Патріот – той, хто не краде. Хто не бреше виборцям. Не йде на компроміси з власною совістю.

Ми – прихильники змін. «Старі» політичні партії, які панували в Україні останні 30 років, працювали винятково на самих себе. Чиновники змінювали партійні квитки, а корупційні «схеми» і «потоки» залишилися тими самими. Час знищити корупцію на Вінниччині, усунувши цих махінаторів від управління громадами.

Ми знаємо, як утвердити кращі напрацювання і забезпечити здійснення змін на краще. Ми маємо візію розвитку, аспекти якої готові обговорювати та координувати з громадою. Наша програма містить пріоритетні цілі, кожна з яких може бути доповнена з урахуванням побажань та наказів виборців. Жодна рекомендація не залишиться без розгляду.

Потенціал нашого регіону дає можливості для всебічної модернізації економіки, підвищення соціальних стандартів, утвердження принципів комфортного та безпечного життя, гарантії впевненості у завтрашньому дні.

Ми готові взяти на себе відповідальність за долю Вінниччини.

Допоможіть нам, і ми будемо гідними Вашої довіри.

КРОК №1

Підконтрольна громадам влада

Ключова передумова впровадження у Вінницькій області європейських стандартів якості життя – здійснення контролю громади над діями влади та місцевого самоврядування. 

Децентралізація влади відкриває шлях до утвердження такої моделі. Водночас, виникає й небезпека, що важелі управління можуть захопити партійні функціонери «старих» партій, які десятиліттями не знайшли у собі сили виступити проти токсичної корупційної системи, представники місцевих «кланів» та кримінальних угрупувань. 

Тому першим кроком має стати оновлення влади. Обрання до депутатського корпусу в обласній та районних радах, радах ОТГ представників тієї політичної сили, в центрі уваги якої є захист інтересів земляків – «Партії вінничан».

Контроль над депутатами – подолання корупції.

 • «Партія вінничан» створена надовго. Її завданням є повернення влади тим, хто живе на землі Вінниччини. Тому першочерговим завданням є встановлення такої ефективної моделі контролю над депутатським корпусом місцевих рад, яка забезпечила би унеможливлення зловживання владою.

  Будемо вимагати доведення до суду усіх корупційних справ. Створимо публічний реєстр корупціонерів. Вимагатимемо звільнення усіх працівників силових структур та суддів, які покриватимуть порушників закону. Будь-який чиновник, незважаючи на його ранг, який недбало ставиться до виконання службових обов’язків та зневажатиме людей – також буде відправлений у відставку.

Активний громадський сектор.

 • Розвинуте громадське суспільство – надійний запобіжник проти байдужості влади. За рахунок обласного бюджету громадських ініціатив будемо надавати першочергову підтримку тим ГО, які займатимуться викриттям корупції. У пріоритеті – сприяння молодіжним, жіночим, екологічним, ветеранським ініціативам.

Реалізація механізму відкликання депутатів місцевих рад, народних депутатів України.

 • Депутат, який не виконує власні обов’язки, або використовує власне становище для збагачення, має бути відкликаний. «Партія вінничан» не буде рахуватися з їхніми високими покровителями та дивитися на минулі заслуги. «Порушив закон, знехтував інтересами громади – на вихід». Це стосується й деяких народних депутатів України, які, завдяки доступу до бюджетних дотацій, скуповують землі, займаються підкупом виборців. Кожен такий випадок не залишиться без реагування «Партії вінничан».

Недопущення рейдерських атак.

 • Рейдерство та відвертий економічний бандитизм можливі лише тоді, коли це перебуває під негласною опікою влади. Звільнення корумпованих чиновників – перший крок на шляху до того, що права власності будуть захищені, а будь-який інвестор почуватиме себе на Вінниччині впевнено.

Безпечна область.

 • Створення суцільної системи відеоспостереження та відеофіксації на дорога та у містах з автоматичною обробкою інформації. Оснащення шкіл та соціальних об’єктів «тривожними кнопками». Повне освітлення вулиць у сільській місцевості. Вирішення проблеми наркоманії. Підвищення ефективності служб швидкого реагування.

КРОК №2

Вінниччина – комфортна область для життя та розвитку

Наша мета – забезпечити комфортне проживання мешканців області, де створено всі умови для роботи, навчання, відпочинку. Це – інноваційне медичне обслуговування, розвиток інфраструктури – ремонт і будівництво доріг, модернізація комунальних комунікацій, пріоритетне фінансування сфери освіти, зручні та доступні адміністративні послуги за місцем проживання, високі екологічні стандарти, чисті міста і села, благоустрій територій.

Житлово-комунальні послуги як сервіс.

 • За п’ять років провести капітальний ремонт всієї сфери ЖКГ в кожному населеному пунктів. Важливу увагу – програмам енергозбереження та енергоефективності.

Розвиток туризму.

 • Вінниччина має усі умови для розвитку міжнародного та внутрішнього туризму – сприятливий клімат, чудові краєвиди, багату історико-культурну спадщину. Це дозволяє вважати туристичну галузь Вінниччини як одну із найбільш перспективних та здатних залучати прямі інвестиції в регіон. Ключове завдання – просування меседжу про привабливість області, важливу роль у чому має зіграти туристична промоція, яка покликана максимально дієво доносити інформацію до широкого загалу. Реалізація програми брендування Вінниччини та іміджеве просування на глобальному рівні. Створення рекреаційних курортних зон, щонайменше – по одному у кожному районі області.

Сучасна медицина в області.

 • Реалізувати програму модернізації обласних установ охорони здоров’я, де мешканці зможуть отримувати якісні послуги в гарно обладнаних приміщеннях. Важливе значення матиме профілактика та забезпечення раннього виявлення серцево-судинних, судинно-мозкових і онкологічних захворювань шляхом закупівлі сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я третинного рівня. Особливу увагу – охороні материнства та дитинства і збереження репродуктивного здоров’я.

Ефективна екологічна політика.

 • Першочергова мета – повністю вирішити проблему стихійних сміттєзвалищ та утилізації твердих побутових відходів шляхом запровадження інноваційних технологій їх утилізації та видалення. Зменшення викиду в природні водні об’єкти неочищених і недостатньо очищених стічних вод. Реалізація програми порятунку малих річок і водоймищ.

КРОК №3

Інноваційна економіка з урахуванням специфіки області

Економіка Вінницької області, позбавлена адміністративного тиску, може забезпечити усіх тих, хто бажає і може працювати. Основну увагу – стимулюванню розвитку малих міст, що зупинить відтік молоді та поверне на Батьківщину тисячі «заробітчан», які отримують на своїй землі гарантовану роботу з достойною заробітною платнею.

Високооплачувану роботу – кожному бажаючому.

 • Сприяти розвитку смарт-спеціалізованих кластерних структур з високотехнологічним виробництвом у галузях агропереробної промисловості, екологічно чистого цукрового виробництва, створення та виробництва будівельних матеріалів. Знищення усіх штучних бюрократичних перепон для малого і середнього бізнесу. Пріоритет – розвитку ІТ-індустрії. Сприяння створенню міні сонячних електростанцій. Облаштування інноваційних центрів, наукових парків, офісів трансферу технологій та інших інституцій інноваційної інфраструктури регіону.

Розвиток аграрного сектору економіки.

 • Підтримка фермерських і селянських господарств зі створення виробничих і обслуговуючих кооперативів. Створення фермерських і селянських господарств із виробництва тваринницької і овочево-ягідної продукції з їх переробкою на місці. Модернізація централізованої системи теплопостачання і виробництва електроенергії шляхом упровадження когенераційних технологій, у тому числі на біомасі.

Модернізація транспортної інфраструктури.

 • Створення на території області транспортного хабу, оскільки у нашому регіоні пересікаються шляхи з Києва на Західну Україну та Молдову, порти Одеси. Реконструкція регіональної системи автодоріг за європейськими стандартами. Розвиток мережі транспортного сполучення. Рівний просторовий розвиток всієї території області. Сприяння реконструкції та модернізації аеропорту «Вінниця».

КРОК №4

Впровадження випереджаючих технологій

У сучасному світі, що стрімко розвивається, консервація ситуації – шлях до деградації і розрухи. Вінниччина має усі можливості для того, щоб стати технологічним хабом. Це відкриє шлях до утвердження статусу нашого регіону, як одного з інноваційних центрів України.

Влада – у смартфоні.

 • Автоматизація процесів адміністративних послуг, життєзабезпечення області. Миттєве реагування на запити мешканців області. Створення якісного сервісу роботи сфери ЖКГ та контролю над нею. Забезпечення повного доступу мешканців області до якісного та швидкісного Інтернету.

Принцип економіки знань.

 • Стимулювання розвитку освітнього потенціалу області. Підтримка молодих дослідників шляхом надання грантів та стипендій, закордонного стажування талановитої молоді. Створення усіх умов для реалізації на теренах області науково-технічних проектів, стартапів. Сприяння інтеграції навчальних закладів Вінниччини до європейської освітнього простору. Організація стажування перспективних науковців в іноземних наукових центрах.

Робота на перспективу.

 • Розвиток молодіжного спорту. Підтримка обдарованої молоді у сфері культури та мистецтва. Фінансування за рахунок бюджету та бізнесу підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних установах. Організація курсів для молодих підприємців. Шляхом запуску менторських програм в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів.

КРОК №5

Взаємопідтримка і взаємодопомога

«Партія вінничан» не є популістською політичною партією. Ми не обіцяємо «зниження тарифів» та «підвищення пенсій», вплинути на що не можемо, відповідно до закону. Але те, що можна зробити для того, щоб кожен мешканець Вінниччини почувався впевненим у завтрашньому дні – буде зроблено. Економіка Вінницької області має достатній потенціал, щоб забезпечити додаткові соціальні виплати тим нашим землякам, які цього потребують.

Розвиток соціальної сфери.

 • Забезпечення додаткових виплат з обласного бюджету працівникам медичної галузі. Допомога у реабілітації та лікуванні, в освіті та працевлаштуванні ветеранам АТО / ООС. Збереження та розвиток мережі шкіл, дошкільних та професійно-технічних закладів освіти. Реалізація обласної програми «Доступне житло» з дієвим механізмом пільгового кредитування молодим сім’ям. Сприяння дитячим будинкам сімейного типу. Турбота про «чорнобильців», «афганців», осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Підтримка волонтерського руху.

 • Сприяння ГО, які спеціалізуються на соціальній сфері. Створення районних центрів соціальних ініціатив. Залучення міжнародних грантів для фінансування цієї сфери діяльності, коштів донорів та спонсорів за напрямком соціальної відповідальності бізнесу. Просування благодійницьких ініціатив. Підтримка підприємствам, які працевлаштовують людей з інвалідністю. Надання допомоги волонтерам, які займаються захистом тварин.

Патріотичний рух.

 • Підтримка програм національно-патріотичного виховання у сфері освіти. Популяризація краєзнавчого руху для відродження традицій та історичної партії народу. Організація шефської допомоги частинам ВСУ.

Будьмо на зв'язку

Перейдіть за посиланням і просто заповніть форму.

Корзина