HAYSYN-MER-SYDORCHUK-e1600437994877-1

Вінницька партія висуває на посаду мера Гайсина полковника, учасника АТО

Кандидат від нової місцевої політсили майже два десятки років проходив військову службу у лавах Збройних Сил України. У серпні 2020 року був звільнений в запас у військовому званні полковник. Ветеран військової служби. Учасник АТО.

Партія Вінничан” представила свого кандидата на посаду Гайсинського міського голови на офіційній сторінці в мережі Фейсбук.

“Наш майбутній кандидат на посаду Гайсинського міського голови Олександр Сидорчук. Зважаючи на його свідомий вибір та велике бажання присвятити себе розвитку Гайсинської об’єднаної територіальної громади, йде на вибори з чистим серцем, відкритою душею та розумінням великої відповідальності, яка несе у собі довіру людей!”, – так рекомендували свого висуванця на партійній сторінці в соцмережі.

Також у “Партії Вінничан” оприлюднили витримки з біографії кандидата.

Після закінчення Краснопільської загальноосвітньої середньої школи, Олександр Сидорчук вступив до Полтавського вищого військового командного училища зв’язку.

Закінчив Гуманітарний інститут Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Національну академію державного управління при Президентові України, має диплом магістра «Публічного управління та адміністрування» з відзнакою.

Проходив військову службу у лавах Збройних Сил України. У серпні 2020 року був звільнений в запас у військовому званні полковник. Ветеран військової служби.

У вінницькій партії зазначають, що Олександр Сидорчук брав участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

“Він знає не з чужих слів проблеми, з якими стикаються після повернення додому наші захисники, продовжуючи вірити у правду та соціальну справедливість на мирній території, яку вони захищають з вірою у серці”.

Джерело: Новини Вінниці