121590979_388209912188805_5651550066943065209_n

Засновник «Партії Вінничан» звернувся до учасників виборів: «Припиніть лити одне на одного інформаційні помиї. Вибори пройдуть, а нам з вами тут жити»

 13 жовтня, на пресконференції «Партії Вінничан», її засновник Микола Філонов через пресу звернувся до учасників виборчого процесу, аби ті припинили поливати одне одного брудом.

«На цих виборах інформаційні акценти змістились в соціальні мережі. І всі ми стаємо свідками інформаційних «бойових дій» в фейсбуці. Буквально днями ми сформували заяву-звернення до політичних опонентів і вже незабаром ми її опублікуємо.

Яка суть цього звернення? Якщо коротко, то це – «Астанавитесь».

Перестаньте організовувати ці феєричні «батли» з ненормативною лексикою. Це ні до чого не веде, окрім як відрази вінничан, як до одних, так і до інших. Ще залишилось якихось два тижні, зумійте зберегти своє обличчя. Хтось пройде до місцевих рад, хтось ні. Але нам тут з вами жити і потім дивитись одне одному в очі» – каже Микола Філонов.

За його словами, «чорний піар» лише утверджує апатію вінничан та їхню недовіру у можливість будь-яких змін на краще.

Висловився на цю тему і відомий вінничанин, голова обласного осередку «Партії Вінничан» Віктор Бронюк.

«Це місцеві вибори, кандидатів дуже багато. І так виходить, що через всі ці інформаційні помиї, у вінничан виникає недовіра навіть до своїх друзів, рідних та сусідів, які беруть участь у виборчій кампанії, не порушуючи жодних законів та діючи відповідно до моральних норм та власної совісті» – підкреслює голова обласного осередку.